Selülite kesin çözüm

 

Kavitasyon sistemi hem kiloya hem selülite kalıcı çözüm getiriyor... 

selülite çözüm

Tüm dünyada birçok farklı sistem ile yok edilmeye çalışılan selüliti yok etmek için yapılan çalışmalar çok iyi sonuç vermedi. Hız kesmeden süren ABD ve Avrupalı bilim adamlarının çalışmaları hız kesmeden sürdü. Bu çalışmaları hem destekleyen hem merakla bekleyen ise Hollywood starları oldu. Neyse ki çalışmalar yüz güldürdü Ve ortaya etkisi tüm dünyada kanıtlanmış ultrakavistasyon sisteminde geliştirilen yeni “Kavitalift” yöntemi çıktı. Yöntem bölgesel incelme ve selülit tedavisinde tam anlamıyla çığır açıyor. Yüzde 70’lere varan cilt elastikiyeti, yepyeni ve pürüzsüz bir cilt, 8 ila 10 cm. arasında incelme vaadeden yöntemin ilk uygulayıcılarından olan Uzman Estetisyen Çiğdem Çayçı ile Nişantaşı’ndaki merkezinde görüştük. Hollywood starları keşfetti

Kavitasyonu anlatır mısınız biraz bize?

Sürekli gözönüde olan starların en büyük sorunu selülit. Ne yazık ki çalışma koşulları cilt yapısı, içilen fazla miktarda kola ve kahve bu sorunun tetikçisi. Araştırmacıların titiz çalışması sonucu ortaya ‘kavitalift’ yöntemi çıkmış. İlk uygulamaları dünya Hollywood starları üzerinde yapılan ve bu sayede popülerliği hızla artan kavitalift yöntemi, bölgesel incelme ve selülit tedavisindeki etkili sonuçları sayesinde hızla yükseliyor. Bölgesel yağ fazlalıkları ve cilt gevşekliği sorununa da tedavi sırasında çözüm buluyor ve gerçekten harika sonuçlar alınıyor.

İLK SEANSTA 8 CM İNCELTİYOR

Kavitasyonun oldukça iddialı etkisinden söz ediliyor. Mesela tek seansta bile 10 santime varan inceltmeler söz konusuymuş.

İddia demek yanlış olur. Kesinlikle doğru. Vücutta biriken yağ dokusunu azaltmak ve şekillendirmek üzere geliştirilen kavitasyon; medikal estetik ve tıp dünyasında radyo frekans ve ses dalgası sistemini bir arada kullanan ilk yöntemlerden biri olarak tanımlanıyor. Kavitasyonel ultrasound, elektroporasyon ve endolift teknolojilerinin birleşmesiyle geliştirilen yöntem ilk seansta bile 8-10 cm. incelme sağlıyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !